sample

 

 


 

Dainty Home 
2004 yılında GENÇLER İLETİŞİM VE TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ. ‘ni kurarak ev tekstili sektörüne adım atmıştır.
Firmamız “Dainty Home “ markası altında hazırladığı yatak örtüsü koleksiyonlarıyla sektöre girmiş, daha sonra banyo paspası, salon takımları ile ürün gamını genişletmiştir. 
Şu anda Türkiye genelinde 650 noktaya ve Rusya başta olmak üzere Yunanistan, Bulgaristan, İran, Suriye, Cezayir pazarlarında da tüketiciye hizmet vermektedir. 
Dainty Home bünyesinde bulundurduğu genç ve dinamik tasarımcı kadrosuyla kendine özgü koleksiyonlarını müşterilerine sunmaktadır.
Geniş ürün yelpazesiyle ev tekstili sektöründe konumunu sağlamlaştırarak büyümeyi hedefleyen 
Dainty Home ,
         ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ‘ ilkesini kendi temel değeri olarak görmektedir.

Firmamız “Harun Özel” markası ile  1990  yılından beri yüksek kaliteli deriden mamül spor ve klasik erkek kemerleri tasarlayarak üretmekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız sürekli üretim kapasitesini ve makine parkurunu geliştirerek daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu amaçla sadece Türkiye de değil yurt dışında da farklı ülke ve müşterilere ulaşılarak bugün itibarı ile Almanya, İngiltere, Yunanistan ve İran pazarlarına ihracat gerçekleştirmektedir.

 

Stratejik odaklanma ile kurumsal yapılanmasını oluşturmuş ve farklı müşteri beklentilerini karşılamaya odaklanmış bir kurum olarak büyümemizi iç ve dış pazarda devam ettirmekteyiz.


 

 

Hakkımızda